Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet!!! Z tej okazji Wójt Gminy Nowy Żmigród - Grzegorz Bara i Gminny Ośrodek Kultury, pragną zaprosić na wyjątkowy koncert o kobietach i nie tylko dla kobiet. Przybywajcie na wydarzenie 6 marca o godzinie 18.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Całość przekornie rozpocznie utwór: "It's a man's world"  ( To jest męski świat)

A dalej będzie już mnóstwo muzycznych dowodów na to, że męski świat bez KOBIET nie mógłby istnieć.

W programie między innymi usłyszymy takie przeboje jak:

- "Jestem Kobietą"
- " I'm every woman"
- "Damą być"
- "Babę zesłał Bóg"
- "Być kobietą"
- i wiele innych piosenek o kobietach

a ponad to :
- duża dawka humoru
- niesamowita energia na scenie
- mnóstwo uroku osobistego
- świetny kontakt z publicznością

Wystąpią:

-Anna Kukawska -  wokal - dyplomowana aktorka scen muzycznych, szerszej publiczności znana jako Emilia Drawska z serialu "Policjantki i Policjanci". Studiowała w Szkole Filmowej w Łodzi. Aktorka i wokalistka Teatru Groteska oraz Teatru Plejada w Krakowie. Solistka orkiestry symfonicznej ICON oraz projektu ABBA Symfonicznie. Śpiewała chórki w koncertach Andrzeja Lamperta, Kayah, Kasi Kowalskiej, Ryszarda Rynkowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, zespołu Bracia, IRA, New Life M (Natalia Niemen) i innych. Więcej na: www.facebook.com/StronaAnnyKukawskiej

-Magdalena Fudała - której aksamitny głos od lat rozbrzmiewa na największych scenach plenerowych tego kraju. Ma na swoim koncie koncerty z gwiazdami polskiej estrady, jest też laureatką wielu konkursów i festiwali, m.in. zdobywczynią „Bursztynowego Mikrofonu" na Festiwalu Piosenki w Gdyni.

Bogusław Zięba - (piano, akordeon) znakomity muzyk i kompozytor, mistrz akordeonu, który zjeździł całą Polskę, Europę, Stany Zjednoczone i Chiny koncertując z przeróżnymi zespołami. Związany m.in. z zespołem Max Klezmer Band z Krakowa.

dzienkobietkuklawska22gok

www.NowyZmigrod24.pl